Pozvánka na veletrh AMPER 2024

Rádi bychom Vás pozvali na veletrh AMPER 2024, který se koná  ve dnech 19. – 21. 3. 2024 na výstavišti v Brně, a to na expozici společnosti FLIR a naší společnosti SpektraVision, kterou naleznete v hale V, stánek č. V4.16.

Na stánku budete moci shlédnout komplexní nabídku nejnovějších termokamer včetně novinek, jako je aktuálně uvedená akustická kamera FLIR Si2 pro celou řadu oborů (elektro, stavebnictví, strojírenství, automatizace, výroba, věda a výzkum nebo detekce plynů) od největšího a nejstaršího světového výrobce Teledyne FLIR a také další měřicí přístroje FLIR, jako jsou bezkontaktní teploměry, klešťové ampérmetry a multimetry s vestavěnou termokamerou a dálkovým přenosem.

Na stánku se Vám budou věnovat přímí zástupci výrobce FLIR spolu s autorizovaným distributorem SpektraVision s.r.o. a budete mít jedinečnou příležitost si termokamery i další přístroje FLIR vyzkoušet a osobně konzultovat Vaše dotazy a požadavky týkající se bezkontaktního měření teplot, termokamer a uživatelské podpory nebo také servisu.

Těšíme se na Vaši návštěvu

SpektraVision a Teledyne FLIR

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.