Zastupované firmy

Teledyne FLIR

je nejstarším a největším světovým výrobcem termokamer (termografických kamer) a celé řady měřicích a diagnostických přístrojů. Termokamery FLIR (dříve AGA, AGEMA) vynikají nejen propracovaným designem a snadným ovládáním, ale zejména použitou nejmodernější technologií. To umožňuje zajistit termokamerám FLIR nejen kvalitní obraz a přesnost, ale také dlouholetou životnost a jejímu uživateli tedy zaručenou návratnost do vložené investice.


 Scott logo_s      SCOTT SAFETY

je předním světovým výrobcem termokamer (dříve pod jménem ISG InfraSys) pro hasičské, záchranné a bezpečnostní složky, které vynikají svými technickými vlastnostmi. Vysoká odolnost spolu s dobrou ergonomií a plně automatickým režimem, usnadňují a zrychlují záchranářům po celém světě práci při zásahu, a tak pomáhají snížit rozsah škod při požáru a zachraňovat lidské životy. Současně tento výrobce vyrábí celou čadu přístrojů pro zajištěníé bezpečnosti osob i prostor.


Logo Fastec ImagingFASTEC Imaging

je předním světovým výrobcem přenosných i stacionárních vysokorychlostních kamer pro průmysl, vědu a výzkum, sport a mnoho dalších oborů. Hlavní jejich předností je nízká cena a vynikající technické vlastnosti, umožňující použití těchto kamer v celé řadě oborů bez nároku na velké investice. Kamery jsou celosvětově oblíbené i pro své velmi snadné ovládání a rychlost.


iX Cameras

je přímým pokračovatelem úspěšných a světoznámých kamer Olympus a tedy si zachovává osvědčenou kvalitu jak stávajících, tak i nových vysokorychlostních kamer. Vysokorychlostní kamery iX Cameras jsou vzhledem ke svým vyjímečným vlastnostem předurčeny pro dosažení nejkvalitnějších videozáznamů v oblasti vývoje, výzkumu, balistiky, crash testů a podobně.


Logo UnipowerUNIPOWER

je dlouholetým tradičním světovým výrobcem analyzátorů kvality elektrické energie a přístrojů pro odhalování a řešení problémů v napájecích sítích. Přístroje jsou koncepčně už několik let nadčasové a zajišťují dlouholetou spolehlivost a rychlou návratnost vložené investice. Firma UNIPOWER se aktivně podílí na tvorbě mezinárodních norem pro přístroje a měření v napájecích sítích a stojí za zrodem mnoha inovativních přístupů v této oblasti.


Logo PERGAM_sPERGAM-SUISSE

vyvíjí a vyrábí unikátní bezkontaktní systémy pro detekci úniku zemního plynu. Tyto systémy jsou založeny na speciální technologii a jsou určeny jak pro leteckou, tak i pozemní kontrolu plynovodů a obslužné technologie. Díky vysoké citlivosti umožňují bezpečně odhalit místa s únikem zemního plynu a zabránit tak ekologoíckým a materiálním škodám a ohrožení života.


logo AT_sAutomation Technology

je dlouholetým zkušeným výrobcem speciálních systému pro nedestruktivní testování na principu aktivní termografie. Automation Technology vyvíjí a vyrábí kompletní sestavy i jednotlivé komponenty, které spolupracují jak se špičkovými termokamerami FLIR, tak i vlastními termokamerami. Unikátní koncepce je založena na zkušenostech v tomto oboru, kterým je Automation technology průkopníkem. Dalším odvětvím jsou komplexní stacionární termovizní systémy pro on-line kontrolu a řízení strojů.