Odborná konference TERMOGRAFIE V PRAXI 2023 – pozvánka

Vážení uživatelé termokamer i zájemci o tuto užitečnou techniku,

ve spolupráci s největším a nejstarším světovým výrobcem termokamer a spec. přístrojů Teledyne FLIR, bychom Vás jako oficiální distributor a PREMIUM Partner Teledyne FLIR opět po roce rádi pozvali na odbornou dvoudenní konferenci, která je zaměřena na termovizní techniku a její využití v mnoha oborech lidské činnosti.

Konference bude jako obvykle zaměřena na novinky z oblasti termokamer a měřicích přístrojů FLIR, bezkontaktní měření teplot a celu řadu zajímavých aplikací a bude se konat ve dnech 10. – 11. 10. 2023  na Jižní Moravě, v Penzionu Vinařství U Kapličky, který si někteří vybaví např. ze seriálu Vinaři či filmu Bobule 🙂 . Účastníci budou mít  jako každoročně možnost shlédnout nejen novinky v termokamerách a měřicích přístrojích FLIR, ale také nové trendy v oblasti bezkontaktního měření teplot a rovněž zapojit se do diskuze s ostatními účastníky a odborníky z oboru.

V případě, že budete mít zájem se konference účastnit, zde naleznete více informací: Pozvánka na konferenci Termografie v praxi 2023.

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.