Odborná konference TERMOGRAFIE V PRAXI 2020

Naše společnost SpektraVision, jako autorizovaný PREMIUM Partner FLIR s nejvyšším oceněním PLATINUM Partner, Vás zve na dvoudenní konferenci TERMOGRAFIE V PRAXI 2020, největší konferenci v ČR zaměřenou na termografii a bezkontaktní měření teplot. 

Konference je zaměřena na novinky z oblasti termokamer a měřicích přístrojů FLIR, metod bezkontaktního měření teplot a celu řadu zajímavých aplikací a bude se konat v obvyklém podzimním termínu, a to ve dnech 23. – 24. 9. 2020 na Jižní Moravě, v Penzionu Vinařství U Kapličky, který si někteří vybaví při sledování seriálu Vinaři 🙂 . Účastníci budou mít jako každoročně možnost shlédnout nejen novinky v termokamerách a měřicích přístrojích FLIR, ale také nové trendy v oblasti bezkontaktního měření teplot a rovněž zapojit se do diskuze s ostatními účastníky a odborníky z oboru.

Jedním z témat bude i detekce zvýšené teploty osob, která se stala aktuální v poslední době. Největší světový výrobce FLIR již od roku 2002 má implementovanou speciální funkci detekce zvýšené tělesné teploty (screening EBT – Elevated Body Temperature) v mnoha termokamerách FLIR, a které představuje spolehlivé řešení pro toto využití.

Věříme, že i v této nelehké době, která poznamenala celou řadu konferencí, seminářů a veletrhů jejich rušením či přeložením, budete mít možnost a chuť se účastnit konference a  přinese Vám tak jako v minulých ročnících účastníkům nové poznatky a srovnání o profesionálním řešení výrobce FLIR a přístupu naší společnosti.

Zde naleznete pozvánku a v případě Vašeho zájmu Vám zašleme přihlášku.

Na Vaši účast se těší společnosti FLIR a SpektraVision.

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.