Odborná konference TERMOGRAFIE V PRAXI 2021

 

Naše společnost SpektraVision, jako autorizovaný distributor a PREMIUM Partner FLIR, Vás po roční přestávce způsobené opatřeními v souvislosti s COVID-19, zve na dvoudenní konferenci TERMOGRAFIE V PRAXI 2021, největší konferenci zaměřenou na termografii a bezkontaktní měření teplot v ČR. 

Konference je zaměřena na novinky z oblasti termokamer a měřicích přístrojů FLIR, metod bezkontaktního měření teplot a celu řadu zajímavých aplikací a bude se konat v obvyklém podzimním termínu, a to ve dnech 6. – 7. 10. 2021 na Jižní Moravě, v Penzionu Vinařství U Kapličky, který si někteří vybaví např. ze seriálu Vinaři 🙂 . Účastníci budou mít jako každoročně možnost shlédnout nejen novinky v termokamerách a měřicích přístrojích FLIR, ale také nové trendy v oblasti bezkontaktního měření teplot a rovněž zapojit se do diskuze s ostatními účastníky a odborníky z oboru.

Kromě celé řady průmyslových i výzkumných témat bude jedním z témat i detekce zvýšené teploty osob, která se stala aktuální právě v souvislosti s COVID-19.

Věříme, že i v této nelehké době, která poznamenala celou řadu konferencí, seminářů a veletrhů jejich rušením či přeložením, budete mít možnost a chuť se účastnit konference a  přinese Vám tak jako v minulých ročnících účastníkům nové poznatky a srovnání o profesionálním řešení výrobce FLIR a přístupu naší společnosti.

Zde naleznete pozvánku a v případě Vašeho zájmu Vám zašleme přihlášku.

Na Vaši účast se těší společnosti FLIR a SpektraVision.

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.