FLIR Exx – pokročilé ruční termokamery s unikátními funkcemi

Termokamery FLIR Exx (FLIR E53, E75, E85 a E95) přináší pro spoustu zájemců ideální řešení při požadavku na ruční, ale velmi pokročilou termokameru s vysokým rozlišením a citlivostí  a maximálním výkonem v cenové kategorii do 300 000,- Kč.

e95-models

Ruční termokamery FLIR E53, E75, FLIR E85 a FLIR E95 patří do průmyslové třídy termokamer a vynikají zejména průmyslovým designem a funkcemi, které je předurčují pro použití zejména v odvětvích, jako jsou prediktivní údržba elektrorozvodů, strojů a zařízení, kontrola teplot při výrobě, stavebnictví a mnoho dalších.

Termokamery umožňují díky funkci METERLinK bezdrátově připojit externí přístroje FLIR (klešťový amperrmetr, multimetr, vlhkoměr) zaznamenat spolu s termogramem například aktuálně měřené hodnoty z těchto zařízení.

Vzhledem k rozlišení až 464 x 348 bodů, vysoké citlivosti < 0,03 °C, možnosti výměnných objektivů a funkcí UltraMax pro 4x zvýšení rozlišení, nabízejí termokamery FLIR Exx uplatnění všude, kde je nezbytné kvalitní a přesné měření teplot.

 

Více informací naleznete při kliknutí na obrázek nebo zde: FLIR Exx

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality se štítky , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.